سنگ اسلب

سنگ اسلب طبیعی در مقایسه با دیگر مصالح ساختمانی از مزایای فراوانی برخوردار است. در مطلبی که پیش رو دارید ۱۰ مورد از این مزایا بر شمرده شده است. سنگ اسلب طبیعی به عنوان یک ماده ساختمانی هیچگونه آلاینده ای که برای سلامتی مضر باشد ندارد. از سنگ اسلب طبیعی می توان در محیطی که با مواد غذایی تماس دارد به راحتی استفاده کرد. سنگ اسلب آتش زا نیست و به هنگام آتش سوزی هیچ ماده خطرناکی که برای سلامتی زیان آور باشد، تولید نمی کند. همچنین سنگ اسلب طبیعی قبل از اینکه به عنوان یک ماده ساختمانی مصرف شود، احتیاجی به مواد شیمیایی حفاظتی از قبیل پوشش های شیمیایی، مواد اشباع کننده و یا انواع روکش ها ندارد. هیچ ماده ساختمانی دیگری نیست که تنوع رنگ و ساختار سنگ اسلب طبیعی را داشته باشد و انواع روشهای پرداخت و فرآوری سنگ اسلب این تنوع را نامحدود کرده است.

مواد تشکیل دهنده آن ویژگی های منحصر بفردی دارند که می توانند با یکدیگر و بسیاری از مواد معدنی دیگر ترکیب شوند. سنگ اسلب طبیعی یک محصول صنعتی یکدست نیست بلکه محصولی است که داستان پیدایش خود را نشان می دهد.

چرا ما آن را بهتر انجام می دهیم

در طول هر مرحله از پروژه، ما از نزدیک کار با مشتریان، معماران و مهندسان را برای ارائه اطلاعات مورد نیاز برای تعیین بهترین راه برای رسیدن به اهداف پایداری بررسی می کنیم.

ما این کار را از طریق تجزیه و تحلیل جامع هزینه، طراحی دقیق ورودی، تهیه مواد، فرآیندها از ابزار کارآمد، و تجربه مدیریت ساخت و ساز انجام می دهیم.

برای کمک به رسیدن به اهداف پایداری مشتریان ما، ساخت و ساز در سنگ اسپان به طور فعال از کارکنان ما در دستیابی به آنها از وضعیت معتبر حرفه ای. تیم ما شامل ۴۰ حرفه ای ساخت و ساز در تمام بازارها است و ما از سطح استخدام کارکنان پروژه این شناخت را به دست آورده ایم.

  • ارائه ی تمامی مواد، نیروی کار، تجهیزات و خدمات.
  • عقد قرارداد و تجارت همراه با پیمانکاران متخصص مختلف.
  • تقاضا برای مساعدت و یا درخواست برای مجوز در روند ساخت و ساز.
  • برنامه نظارت و جریان نقدی.
  • ثبت دقیق گزارشات.
  • حصول اطمینان از محل پروژه امن و مطمئن.