خوش آمدید

گروه بازرگانی span stone بخش مشاوره سنگ اسپان با دانش بالا در زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ های ساختمانی و تخصص در شناخت رنگ و کاربرد انواع سنگ ها در سبک های مختلف معماری پیشنهاد متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان ارائه خواهند نمود.

– بخش طراحی با توجه به سبک معماری و سلیقه مشتریان محترم و با دانش و تخصص خود در زمینه انتخاب متریال و بکارگیری رنگ و ایجاد هارمونی پیشنهادات خود را در زمینه طراحی نما طراحی داخلی و طراحی محوطه به صورت سه بعدی و نقشه های اجرایی فاز ۲ ارائه می نماید.

– بخش اجرا سنگ اسپان شامل اکیپ های ماهر و با تجربه می باشند که توانایی اجرای پروژه های سنگی اعم از نماهای کلاسیک و نماهای مدرن و انواع ابزارهای کلاسیک مورد نیاز در نماهای رومی یا کلاسیک را دارا می باشند. و زیر نظر مهندسین طراح این شرکت مشغول به فعالیت می باشند. اين شرکت با سابقه درخشاني كه در امر پيمانكاري به صورت كلي و يا جزئي و نيز مديريت پيمان در بخش ساخت و ساز و اجراي پروژه هاي ساختماني در سطح شهر تهران واصفهان و برخي شهرستانها دارد از شما دعوت مي نمايد تا حداقل يكبار اجراي پروژه هاي ساختماني خود را به ما بسپاريد ما مطمئن هستيم اين يك بار آغاز همكاري ما با شما خواهد بود و دليل ادعاي ما رزومه و گذشته درخشان ماست .

– گروه های مختلف span stone جهت اجرای نمای مدرن و کلاسیک ، کف لابی و سالن ، راه پله و پارکینگ ، سرویس به صورت تایل و اسلب زیر نظر مهندسین مجرب امکان اجرای تمام مراحل نصب سنگ ساختمان را فراهم کرده و مشاوره ، طراحی و تکمیل کننده تمام موارد اجرایی پروژه می باشد.

سنگ اسپان با پرونده ای درخشان همگام با بهترین های دنیا در صنعت سنگ های ساختمانی توانسته است تاکنون محصولات خود را به ۶کشور دنیا صادر نماید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *